«Avangard» izcīna uzvaru Magņitogorskā

Vienīgajā šīsdienas KHL spēlē Omskas apgabala «Avangard» viesos pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 pieveica Magņitogorskas «Metallurg» komandu.

Jaromir Jagr

Pirmajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja čehu uzbrucējs Jans Mareks, bet otrā perioda septītajā minūtē Dmitrijs Vlasenkovs panāca izlīdzinājumu. Mača 36. minūtē Staņislavs Čistovs vēlreiz vadībā izvirzīja «Metallurg» komandu, tomēr trešā perioda sestajā minūtē Maksims Jakuceņa atkal panāca neizšķirtu.

Spēles uzvarētājs noskaidrojās garā pēcspēles metienu sērijā, kurā abas komandas izpildīja pa astoņiem metieniem. Uzvaras vārtus šajā sērijā guva «Avangard» čehu uzbrucējs Jakubs Klepišs.

Pēc izcīnītās uzvaras «Avangard» ar 77 punktiem 53 spēlēs apsteidza Rīgas «Dinamo», ieņemot 12. vietu KHL kopvērtējumā. Rīdziniekiem pašlaik ir 76 punkti un 13. vieta, taču «Dinamo» aizvadījuši par diviem mačiem mazāk.