«Avangard» savā laukumā uzvar «Ak Bars»

Pie uzvaras šodien tika Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Omskas «Avangard», kas savā laukumā ar 4:2 uzvarēja Kazaņas «Ak Bars».

Pirmā perioda vidū Aleksandrs Stepanovs atklāja rezultātu un vadībā izvirzīja viesus, bet perioda 16. minūtē Viktors Aleksandrovs panāca 1:1.

Otrā perioda sākumā Tonijs Mortensons atkal vadībā izvirzīja viesus, bet trešdaļas 14. minūtē Dmitrijs Rjabikins rezultātu izlīdzināja - 2:2. Savukārt Jaromīra Jāgra precīzais metiens perioda 16. minūtē deva mājiniekiem vienu vārtu pārsvaru.

«Ak Bars» trešajā periodā centās atspēlēties, bet «Avangard» aizsardzība un vārtsargs Aleksandrs Fomičevs viņiem to neļāva. Spēles izskaņā, kad viesi noņēma vārtsargu, «Avangard» uzbrucējs Dmitrijs Vlasenkovs izrāvās viens pret tukšiem vārtiem, bet pretinieki hokejistu apturēja ar noteikumu pārkāpumu un tiesnesis automātiski ieskaitīja ceturtos vārtus mājinieku labā.

Sērijā rezultāts ir 2-1 Omskas «Avangard» kluba labā un nākamais mačs notiks sestdien.