«Avangard» un «Dinamo» izcīna pirmās uzvaras ceturtdaļfinālā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē otrdien ambiciozā Omskas «Avangard» komanda ar rezultātu 2:0 izbraukumā pieveica Kazaņas «Ak Bars» vienību.

Rezultātu mača desmitajā minūtē atklāja Ņikita Ņikitins, bet spēles 25. minūtē Deniss Ježovs dubultoja «Avangard» pārsvaru.

Sērijā līdz trīs uzvarām «Avangard» izvirzījās vadībā ar 1-0. Nākamo maču komandas aizvadīs 11. martā Kazaņā.

Citā ceturtdaļfināla pirmajā spēlē otrdien Maskavas «Dinamo» komanda ar 2:1 izbraukumā pieveica citu Maskavas vienību CSKA.

Rezultātu jau mača otrajā minūtē atklāja «Dinamo» uzbrucējs Deniss Tolpeko, bet sestajā minūtē Sergejs Zinovjevs guva otros vārtus viesu labā. Savukārt komandā CSKA vienīgos vārtus guva Deniss Paršins.

Sērijā līdz trīs uzvarām «Dinamo» izvirzījās vadībā ar 1-0. Nākamo maču komandas aizvadīs 11. martā CSKA mājvietā.

Jau ziņots, ka Gagarina kausa izcīņas astotdaļfinālā CSKA ar 3-2 pieveica Toljati «Lada» klubu, savukārt Maskavas «Dinamo» ar 3-0 uzvarēja Latvijas komandu Rīgas «Dinamo».