«Avangard» zaudē un sarežģī sev iekļūšanu izslēgšanas spēlēs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā šodien Omskas «Avangard» komanda savā laukumā spēles pagarinājumā ar 4:5 atzina Ņižņekamskas «Ņeftehimik» pārākumu.

«Apollo» portāls jau ziņoja, ka KHL regulārajā čempionātā piektdien «Avangard» arī piedzīvoja zaudējumu, piekāpjoties Toljati «Lada» komandai ar 0:3.

«Avangard» kluba labā vārtus šodien guva Aleksandrs Popovs, Jakubs Klepišs, Antons Kurjanovs un Igors Volkovs, savukārt viesu rindās ar vārtu guvumiem trīs reizes atzīmējās Ladislavs Kons, bet pa reizei precīzi meta Andrejs Ivanovs, Sergejs Arekajevs. Kons savas komandas labā guva uzvaras vārtus, kad pagarinājumā uz noraidīto spēlētāju soliņa atradās Omskas komandas spēlētājs Klepišs.

Jāpiebilst, ka «Avangard» komanda otrā perioda vidū atradās vadībā ar trīs vārtu pārsvaru (4:1), bet viesi spēles 56. minūtē panāca izlīdzinājumu.

«Ņeftehimik» komandas latviešu aizsargs Aleksandrs Jerofejevs aizvadītajā mačā statistikas rādītājos neatzīmējās.

«Avangard» komanda ar 78 punktiem 55 mačos ieņem 14. vietu, bet šīsdienas pretinieks Ņižņekamskas «Ņeftehimik» ar 76 punktiem atrodas vietu zemāk.

«Avangard» komandai regulārajā čempionātā vēl ir atlikusi viena spēle, kad 24. februārī savā laukumā klubs tiksies ar Kazaņas «AK Bars» komandu.