Avārijā Līgatnē cietuši 12 bērni un trīs pieaugušie

Apollo
0 komentāru

Šodien autoceļa Rīga–Veclaicene 66. kilometrā, Līgatnes pagasta teritorijā, autobusa un vieglās automašīnas avārijā cietuši 12 bērni un trīs pieaugušie no Liepājas rajona Priekules; vienam bērnam vajadzēs ārstēties slimnīcā, bet pārējie šodien dosies mājās.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Cēsu rajona policijas pārvaldes Ceļu policijas priekšnieka vietnieks Lauris Salmiņš, avārijas vietā patlaban atjaunota satiksme.

Salmiņš informēja, ka autobusā kopumā braukuši 38 cilvēki. Tie, kas necieta avārijā, patlaban uzturas Līgatnes pamatskolas telpās. Tur viņi paēdināti. No Priekules šodien viņiem atbrauks pakaļ cits autobuss, jo avarējušo transportlīdzekli Cēsu policija paturēs tehniskās ekspertīzes veikšanai. Autobusam avārijā izbiruši logu stikli, taču tas ir braukšanas kārtībā, sacīja Salmiņš.

Autobusa šoferis avārijas brīdī nav bijis alkohola reibumā. Negadījuma apstākļu noskaidrošanai veiks ekspertīzes.

Jau ziņots, ka Līgatnes pagasta teritorijā, saduroties ar priekšā braucošo vieglo automašīnu, avarēja autobuss «Setra», kas veda bērnus. Pēc sadursmes autobuss nobrauca no ceļa un apgāzās.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja priekšniece Ieva Zvīdre, autobusa vadītājs nepamanīja, ka priekšā braucošā automašīna «Audi» veic pagriezienu, un ietriecās tajā.

Autobusā braukuši bērni no Liepājas rajona Priekules, kas kopā ar pedagogiem devušies ekskursijā uz Krieviju.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja līdzās avārijas vietai esošās mājas iedzīvotāja Aina Ozola, autobuss avarējis Līgatnes pagasta teritorijā, Augšlīgatnē, tā saucamajā Līgatnes gravā. Ozola sacīja, ka autobuss pēc avārijas bijis apgāzies uz sāniem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv