Avotu ielā notiks krāmu tirdziņš

Apollo
1 komentārs

30.novembrī - dienu pirms Adventes laika sākuma koka ēku renovācijas centrā «Koka Rīga» Lienes un Krāsotāju ielas stūrī no plkst. 10.00 rītā norisināsies šī gada pēdējais krāmu tirdziņš, kuru aicināti apmeklēt gan pircēji, gan pārdevēji, gan vienkārši ziņkārīgie, informē Irita Antoņeviča, tirgus koordinatore.

Avotu ielā notiks krāmu tirdziņš

Foto: Lita Krone/LETA

Gaidāmas gan antīkas vertības, gan vintage apģērbi, gan padomju laika porcelāna kolekcijas, gan vienkārši apģērbi, apavi, interjera un mājsaimniecības preces, kuru īpašnieki tām vairs neatrod pielietojumu.

Pie restauratoru galda meistars Uģis Baļļa iepazīstinās ar dažādiem kokapstrādes instrumentiem un atbildēs uz interesentu jautājumiem par koka restaurāciju pašu spēkiem. Akordeonists Valters Pudņiks rūpēsies par ausij tīkamu muzikālu fonu, atskaņojot dažādas populāras latviešu estrādes melodijas, bet Grīziņkalna glaunākais restorāns «Ugunsdzēsējs» aicinās iestiprināties ar aukstajam gadalaikam piemērotu maltīti - pelēkajiem zirņiem ar speķi. Tāpat apmeklētājiem būs iespējams iepazīties ar centra «Koka Rīga» darbību.

Avotu ielas krāmu tirdziņš ir pirmais īsti demokrātiskais krāmu tirgus Rīgā, kura dalībnieki netiek atlasīti pēc atbilstības kādai konkrētai piedāvāto preču kategorijai - aicināts ir ikviens, kas, sekojot tirgus iekšējās kārtības noteikumiem, vēlas izpārdot liekās mantas - tādēļ vienkopus atrodamas senas un jaunas lietas, vērtīgi atradumi un dažādi nieki, kam vērtību piešķir vien pats pircējs. Aizvadītā gada tirdziņi daudziem Rīgas iedzīvotājiem ir bijusi pirmā tirgošanās pieredze, kas vainagojusies ar atkārtotiem pieteikumiem, pozitīvām atsauksmēm un arvien jaunu dalībnieku interesi. Tirgus jaunās sezonas sākums gaidāms nākošā gada martā - precīzs datums tiks izziņots mēnesi pirms pasākuma tirdziņa lapā http://avotuielasapkaime.blogspot.com, kurā apskatāmas arī fotogrāfijas no šī gada pasākumiem, izlasāmi ieteikumi dalībniekiem un atrodama pieteikuma anketa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv