Babkina: Kad atbraucu uz Prāgu, sākās pavisam cits stāsts

Apollo
9 komentāri

Latvijas izlases basketboliste Elīna Babkina intervijā portālam «Apollo» norāda, ka aizvadīto sezonu var iedalīt divās daļās, no kurām pirmā bija veiksmīga, bet otrā - neveiksmīga.

Elīna Babkina

Foto: R. Oliņš/Apollo

«Sezonas pirmo pusi Rumānijas komandā Tragovištes «Municipal» varu nosaukt par diezgan veiksmīgu, jo gana labi nospēlējām FIBA Eirolīgas turnīrā, turklāt arī mans sniegums bija diezgan labs. Taču Prāgas ZVVZ USK komandā pavadītais laiks sanāca tāds, kā sanāca,» secina Elīna.

Īsi pirms Ziemassvētkiem Babkina no Rumānijas pārcēlās uz Čehijas galvaspilsētu. Kā iemesls tika minēts kluba finansiālais stāvoklis, lai gan kluba vadība to noliedza.

«Viņiem jau kaut kā bija jāizvairās... Kluba vadība visiem «nogrieza» algas par 40%-50% un es tam nepiekritu. Divas dienas pirms Eirolīgas mača pret Stambulas «Fenerbahce» pateica, ka klubs ir bankrotējis un, kas grib, lai paliek komandā. Mēs bijām šokā. Vēl divas stundas pirms mača īsti nezinājām, vai mums būs jāspēlē un vai vispār to vajag darīt. Gatavojāmies, gājām uz treniņiem, taču attieksme vairs nebija īstā. Ļoti žēl, ka tā sanāca,» stāsta Babkina.

«Bija iespēja braukt uz Krieviju, taču izvēlējos Prāgu. It kā tur mani ļoti gribēja, taču, kad aizbraucu, sākās pavisam cits stāsts. Treneri uzticējās pieredzējušajām spēlētājām, bet pārējās sēdējā malā, par ko maksāja visa komanda. Sastāvs bija lielisks - uz katru pozīciju bija teicama maiņa, bet spēlēja tikai piecas spēlētājas. Bija žēl uz to skatīties,» atzīst basketboliste. 

P.S. Tuvākajā laikā portālā «Apollo» varēsiet lasīt pilnu interviju ar Latvijas valstsvienības potenciālo līderi Elīnu Babkinu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv