Bagatski neapmierina potenciālo snaiperu sniegums

Apollo
0 komentāru

«Zinājām, kā jāspēlē, bet spēles sākumā aizmāršības, uztraukuma vai cita iemesla dēļ kāds laikus nesamainījās, kāds nokavēja un Izraēlas izlase ieguva ne tikai lielu pārsvaru, bet arī pārliecību par saviem spēkiem,» tā pēc zaudējuma Izraēlas basketbolistiem sacīja Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis.

Bagatski neapmierina potenciālo snaiperu sniegums

Foto: Artūrs Kārkliņš/LETA

Latvijas Basketbola savienības mājas lapā Bagatskis uzsver, ka mača liktenis tika izšķirts jau pirmajā ceturtdaļā. «Sajutuši spēles garšu, izraēlieši sāka mest ar fantastisku precizitāti. Trīspunktniekos 16/25 ir ļoti iespaidīgs rādītājs. Pat Izraēlas žurnālisti nevarēja atcerēties, kad Tals Buršteins iemetis četrus no četriem.»

«Panācām mīnus 8, bija iespēja tikt vēl tuvāk, taču dažas neloģiskas darbības uzbrukumā apturēja pakaļdzīšanos. Ja trešo ceturtdaļu būtu beiguši ar mīnus 10, viss viss vēl būtu iespējams... Izraēlas komandai nedrīkst ļaut ieskrieties, pat itāļi savā laukumā nespēja viņus panākt,» skaidroja treneris.

Bagatskis norāda, ka uzdevumu augstumos nav bijuši spēlētāji, kuriem izlasē būtu jābūt līderiem gūto punktu ziņā. Kopumā komandas spēle uzbrukumā bijusi labā līmenī, taču, protams, nevar apmierināt potenciālo snaiperu - Bankevica, Jureviča un Bertāna - nullītes gūto punktu ailē. «Ne jau visu izsaka gūtie punkti. Arī Rīgā pret Itāliju viņiem to nebija daudz, bet citos elementos visi nospēlēja pietiekami produktīvi  Iespējams, kādam traucē tas, ka domas ir kaut kur citur - piemēram, pie nākamā līguma,» Ainars Bagatskis neslēpa, ka no šīs trijotnes gaida labāku sniegumu.

«Tagad ir skaidrs, kas jāpaveic, lai uzvarētu - atliek tikai iziet laukumā un to izdarīt. Bet, pirms domāt par atbildes maču ar Izraēlu, nākamajai spēlei ar Somiju atkal gatavosimies kā pēdējai,» piebilda izlases vadītājs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv