Bagatskim un Kuksikam būs septītā spēle Ukrainas finālā

Ukrainas basketbola čempionāta finālsērijas sestajā mačā trešdien zaudējumu piedzīvoja latviešu basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Kijevas «Budiveļņik» komanda, kuru vada Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis.

Ainars Bagatskis

Aizvadītajā mačā Kijevas klubs viesos ar 95:96 zaudēja Mariupoles «Azovmaš» basketbolistiem, sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot neizšķirtam 3-3.

Minūti un 45 sekundes pirms mača beigām «Budiveļņik» komanda atradās iedzinējos ar sešiem punktiem, bet atlikušajā laikā spēja atkal iesaistīties cīņā par uzvaru. Viena punkta deficītu astoņas sekundes pirms cīņas noslēguma viesiem ar precīzu tālmetienu nodrošināja Kuksiks, tomēr pie vēl viena metiena Kijevas komanda tā arī netika.

Kuksiks šoreiz laukumā pavadīja 19 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā guva desmit punktus, realizējot vienu no trim divpunktu metieniem, divus no pieciem tālmetieniem un abus soda metienu mēģinājumus. Vēl latvieša kontā četras atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, trīs pārtvertas bumbas un viena piezīme.

Sērijas izšķirošā, septītā cīņa piektdien notiks Kijevā.