Bagatskis: nebija iespēju apgādāt ar piespēlēm garos

Apollo
0 komentāru

Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis pēc zaudējuma Gruzijas basketbolistiem sacīja, ka Gruzijas izlase aizvadīja divus dažādus puslaikus.

Bagatskis: nebija iespēju apgādāt ar piespēlēm garos

Foto: Edijs Pālens/LETA

«Nesanāca pilnībā sagatavoties šim mačam. Vēlu atbraucām mājās no Lietuvas, Gruzijas spēļu video arī ieguvām vēlu. Zinājām, ka Pačulija būs rezultatīvs. Teicu, lai neļauj mest trīspunktniekus viņam. Gruzijas izlasē spēle tika balstīta uz Pačuliju Sākotnēji bumbu iespēlēja viņam un tikai tad domāja, ko darīt tālāk,» norādīja treneris.

«Spēles kvalitāte bija augsta, viņiem daudzi spēlētāji no Eiropas klubiem. Kāpēc mums maz rezultatīvu piespēļu? Bija ātra spēle mums. Spēlējām agresīvi, otrajā puslaikā bija citādāk. Gruzīni sakārtoja savu aizsardzību.»

«Sāpīgi skatīties uz «garā gala» statistiku atlekušajās bumbās un gūtajos punktos. Jāņiem [Blūmam un Strēlniekam - M.L.] nebija kam dot šīs bumbas, bet tā ir tikai viena spēle, tā tas nav vienmēr. Jāizdara secinājumi.».

«Parīt arī viņi (gruzīni) dos bumbas Pačulijam, nekas nemainīsies. Gruzīnu aizsardzība pirmajā puslaikā bija vāja, tāpēc arī metām trīnīšus. Viņi ļāva. Mača beigās bija doma sist sodu, tikai ne pret Pačuliju,» atklāja treneris.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv