Baiba un Valters aicina – iepriecini Latviju Ziemassvētkos Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Esi atraktīvs un aizrautīgs, Tev ir ko teikt un vēlies, lai Tevi sadzird? Lielā svētku koncertšova «Dziedi, dejo, smejies ar Baibu un Valteru» radošā komanda aicina – sagatavo savu īpašo novēlējumu Latvijai Ziemassvētkos, nofilmē to, ievieto Youtube un laimē ielūgumus uz koncertu! 20 labāko, sirsnīgāko un atraktīvāko novēlējumu autorus aicināsim iesildīt Ziemassvētkus kopā ar spožākajām Latvijas šovbiznesa zvaigzēm, bet 10 populārākos video demonstrēsim pasākuma laikā «Arēnā Rīga» 21. decembrī. 

Baiba un Valters aicina – iepriecini Latviju Ziemassvētkos 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto.

Kā to izdarīt? Pavisam vienkārši – ņem draugus, ģimeni, mājas mīluļus, dažnedažādākos atribūtus un izveido Ziemassvētku apsveikumu vai novēlējumu – galvenais, lai tas būtu aizraujošs, interesants un sirsnīgs. 

Kā mēs noteiksim labākos? To izdarīsiet jūs! Kad video ir ievietots Youtube, saiti atsūti uz e-pastu «gerda@micrec.lv». Visus iesniegtos video publicēsim pasākuma lapā portālā draugiem.lv («draugiem.lv/baibavalters») un labākos noteiks publikas balsojums. Tāpēc aicini draugus, paziņas, darba vai skolas biedrus sevi atbalstīt!

Filmēt vari ar rokas kameru, fotoaparātu vai telefonu. Pēdējā diena, kad augšupielādēt video – 16. decembris. Piedalies un Tavu novēlējumu saņems tūkstoši!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.09.2017
Ienākt apollo.lv