Baložu traģiskā reisa šoferis, visticamāk, dzēris vadot autobusu

Apollo
0 komentāru

«Rīgas satiksmes» autobusa šoferis bija piedzēries darba laikā, apstiprina uzņēmuma dienesta izmeklēšana. Lai arī šoferis tika pārbaudīts, sekojot vadlīnijām, par ko liecina arī videoieraksti, viņa organismā konstatētas 2 promiles alkohola. Visticamāk, šoferis sācis dzert jau brīdī, kad izbraucis reisā pie pasažieriem.

Baložu traģiskā reisa šoferis, visticamāk, dzēris vadot autobusu

Foto: Scanpix/Reuters

«Rīgas satiksmes» preses sekretārs Viktors Zaķis sarunā ar portālu «Apollo» atzina, ka šoferis rūpīgi pārbaudīts pirms darba sākuma, taču nevēlējās konkretizēt, vai šoferis dzēris turpat autobusā vai kādā citā vietā. «Par to, kur šoferis sācis dzert nav nekādas informācijas,» teica Zaķis un piebilda, ka šo lietu «Rīgas satiksme» atstāv Valsts policijas ziņā, kas ierosinājusi kriminālprocesu.

Zaķis tāpat uzsvēra, ka ne vien feldšera ziņojums parāda, ka pirms izbraukšanas reisā šofera veselības stāvoklis bijis adekvāts veicamajiem pienākumiem. «Arī videoierakstos redzams, ka viņa uzmanība bija adekvāta,» uzsvēra «Rīgas satiksmes» preses pārstāvis.

«Apollo» jau vēstīja, ka 24.aprīlī ap plkst.20.40 Rīgas ielā Baložos no ceļa nobrauca un apgāzās 23.maršruta autobuss «Mercedes Benz». Avārijā bojā gāja autobusa šoferis un divas 19 gadus vecas pasažieres. Vēl četri pasažieri traģiskajā avārijā cieta.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv