Balstiņa sapinies «draugos.lv»

Apollo
0 komentāru

Rolands Laķis jeb pazīstamais realitātes šovu Balstiņa jau maija beigās piedalīsies vērienīga tusiņa organizēšanā, kas aicinās interneta portāla «Draugiem.lv» apmeklētājus savus draugus satikt klātienē.

Rolands Laķis ir iesaistījies festivāla organizēšanā, kas paredzēts portāla «Draugiem.lv» lietotājiem.

Rolands Laķis ir iesaistījies festivāla organizēšanā, kas paredzēts portāla «Draugiem.lv» lietotājiem.

Foto: AFI

Jau rakstījām, ka līdzšinējo realitātes šovu Balstiņa jeb Rolands Laķis aizgājis no darba TV5. Pašlaik viņš darbojas reklāmas studijā «Trests».

Arī šajā darbā par vērienīguma trūkumu Rolands nevar sūdzēties, jo jau 28. maijā «Trests» Rīgas kinostudijā, sadarbojoties ar interneta portālu «Draugiem.lv», rīko plašu pasākumu «Tautas. Draudzība. Festivāls».

Kā stāsta Rolands, festivāla idejas autors ir Artis Dzērve jeb Carlos. «Kādreiz padomju gados tika organizēti tautu draudzības festivāli, tāpēc mūsu doma bija veidot zināmu sasaisti ar pagātni. Un kāpēc gan neaicināt portālā reģistrējušos cilvēkus, savus draugus, satikt arī patiesajā dzīvē?» jautā Rolands.

Viņš pats gan šajā portālā nav reģistrējies. «Laikam esmu vecmodīgs, jo piederu pie tiem, kam īstajā dzīvē patīk komunicēt. Bet šajā portālā ir reģistrējušies mani bērni, un es šajā faktā neko sliktu nesaskatu. Bērni man vaicā, kad arī es reģistrēšos, jo viņi grib mani uzaicināt draudzēties. Tas pats par sevi man ir liels pagodinājums,» uzsver Rolands.

Festivālu apmeklēt varēs vienīgi portāla «Draugiem.lv» lietotāji. Šis būs pirmais pasākums, kurā nebūs drukātu biļešu — tās varēs iegādāties tikai portālā, norēķinoties ar maksājumu kartēm vai zvanot uz servisa numuru.

Tiem, kas festivālu apmeklēs, visās trīs Rīgas kinostudijas zālēs būs iespēja klausīties pasaules topklubu mūziku. Festivālā uzstāsies mūziķi no Detroitas, Atlantas, Barselonas un Berlīnes, kā arī vietējās grupas «The Hobos», «The Movies», Gustavo un citi zināmi mākslinieki.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv