Balstoties uz informācijas analīzi, Zemei prognozē šokējošu nākotni

Apollo
0 komentāru

Tuvāko desmit gadu laikā cilvēci gaida visdažādākie šokējošie notikumi – sākot ar mākslīgās gaļas nonākšanu tirdzniecībā un beidzot ar bērna ieņemšanu bez vīrieša piedalīšanās un tūristu lidojumiem uz Mēnesi, uzskata žurnāls «Forbes».

Balstoties uz informācijas analīzi, Zemei prognozē šokējošu nākotni

Foto: Scanpix/Reuters

Savus pareģojumus, kas varētu notikt nākotnē, žurnāls veicis, balstoties uz iepriekš izteiktām speciālistu prognozēm un esošās informācijas analīzi, raksta «Newsru.com».

«Forbes» paredz, ka slavenais amerikāņu afērists, finanšu piramīdas radītājs Bernards Medofs tiks atrasts pakāries savā cietuma kamerā. Viņam par vērienīgu krāpšanos piespriesti 150 gadi cietumsoda.

2011. gadā Ēģiptē piedzims septiņmiljardais Zemes iedzīvotājs un pārdošanā nonāks lidojoša automašīna. Tāpat krievi atklās gigantisku amerikāņu-izraēliešu kiberspiegu tīklu.

2012. gadā Olimpiskajās spēlēs Londonā 400 metru skrējienā uzvarēs cilvēks bez abām kājām. Šobrīd zinātnieki jau izveidojuši unikālas robotprotēzes.

2012. gadā mūs gaida tuberkolozes uzliesmojums.

2014. gadā Ķīna Sudānā izvietos ballistiskās raķetes, izprovocējot krīzi.

2015. gadā sakarā okeāna ūdens līmeņa celšanos Bangladešā būs problēmas ar dzeramo ūdeni, un tā lūgs Pasaules bankai 9 miljardu dolāru kredītu.

2016. gadā ASV prezidents tiks ievēlēts ar interneta balsošanas palīdzību, šajā gadā «Murderless Meat» pārdošanā laidīs mākslīgo gaļu.

Žurnāls tāpat prognozē, ka jau tuvāko desmit gadu laikā Ķīnā sakarā ar katastrofisku sieviešu trūkumu atļaus viendzimuma laulības un uz Mēnesi dosies pirmais privātais kosmiskais kuģis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv