«Baltic Taxi» aicina ieviest taksistu licencēšanu

Apollo
0 komentāru

Taksometru kompānija «Baltic Taxi» uzskata, ka laikā, kad Rīga cenšas darīt visu iespējamo, lai kļūtu par tūristiem un iedzīvotājiem tiešām pievilcīgu pilsētu, būtu nepieciešams ieviest taksometru šoferu licencēšanu, portālu «Apollo» informēja kompānijā.

«Baltic Taxi» aicina ieviest taksistu licencēšanu

Foto: Evija Trifanova/LETA

Pēc taksometru kompānijas domām, taksistu licencēšana būtu viens no efektīvākajiem veidiem, kā novērst nelikumības pasažieru pārvadāšanas nozarē. Šāda sistēma jau ir ieviesta citās atbildīgās nozarēs – medicīnā, aviācijā un citos transporta pakalpojumos.

Vēl kā viens no būtiskākajiem risinājumiem būt tādu skaitītāju ieviešana taksometros, ar kuriem nevar izdarīt nekādas manipulācijas, lai sagrozītu tarifus, tādējādi maldinot klientus un no tiem pieprasot nepamatoti paaugstinātu cenu par pakalpojumu. Būtu arī jāpārtrauc lietot skaitītājus, kuri nenodrošina čeku izdruku par braucienu, neuzrādot nobraukumu, tarifu un citu būtisku informāciju.

Savukārt jaunu automašīnu licenču karšu saņēmējiem būtu jānosaka obligāta globālās pozicionēšanas sistēmas uzstādīšana automašīnā, kuru darbību kontrolētu Rīgas domes Satiksmes departamenta Pasažieru pārvadājumu pārvaldes Kontroles dienests.

«Ir nepieņemami izlikties, ka tādas problēmas kā nelikumības un kriminālas aktivitātes taksometru nozarē, neeksistē. Ja pašvaldībai un policijai ir radies iespaids, ka problēmu nav, esam gatavi pierādīt pretējo,» norāda taksometru kompānija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv