Baltijas vienotības skrējienam pieteikušies jau 5000 dalībnieku

Apollo
0 komentāru

Nedēļu pēc reģistrācijas sākšanas Baltijas vienotības skrējienam «Sirdspuksti Baltijai» Latvijā reģistrējušies jau vairāk nekā 5000 dalībnieki, portālu «Apollo» informēja pasākuma organizatori.

Skrējiena nepārtrauktību visā Baltijas ceļa vēsturiskajā maršrutā no Tallinas un Viļņas līdz Brīvības piemineklim nodrošinās 180 orientēšanās sporta pārstāvji no visām Baltijas valstīm, puse no viņiem ir Latvijas sportisti.

Projekta mājaslapā www.baltijascelam20.lv izvietotā karte apskatīta vairāk nekā 30 000 reižu. Reģistrācijas teltī pie Brīvības pieminekļa nedēļas laikā vērsušies aptuveni divi tūkstoši interesentu.

«Sirdspuksti Baltijai» ir diennakts skrējiens pa vēsturisko Baltijas ceļa maršrutu, kas, atzīmējot Baltijas ceļa 20. gadskārtu, 22. un 23. augustā notiks visās trijās Baltijas valstīs. 22. augusta pēcpusdienā skrējiens aizsāksies Tallinā un Viļņā, lai 23. augusta plkst. 20.00 noslēgtos svinīgā pasākumā Rīgā. Pasākums «Sirdspuksti Baltijai» tiek organizēts, lai atkal sajustu Baltijas valstu vienotību, atsauktu atmiņā kopīgo cīņu par brīvību un lai pierādītu mūsu nacionālās apziņas dzīvotspēju. 678 kilometru garais maršruts sadalīts viena kilometra stafetes posmos, un ikviens Baltijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties un noskriet savu kilometru Baltijas vienotībai.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv