«Barcelona» nenotur uzvaru Londonā, «Inter» pieveic CSKA

UEFA Čempionu līgā trešdienas vakarā tika aizvadītas vēl divas ceturtdaļfinālu pirmās spēles.

Zlatan Ibrahimovic

Pašreizējie čempioni «FC Barcelona» futbolisti viesos cīnījās neizšķirti 2:2 ar Londonas «Arsenal», lai gan mača gaitā viesi bija vadībā ar 2:0. Spēles 46. minūtē rezultātu atklāja Zlatans Ibrahimovičs, bet 59. minūtē zviedru uzbrucējs guva arī otros vārtus Barselonas kluba labā. Tomēr «Arsenal» atlikušajā laikā prata atspēlēties - 69. minūtē Teo Volkots samazināja rezultāta starpību, bet 85. minūtē Fransesks Fabregass realizēja 11 metru soda sitienu, panākot izlīdzinājumu.

Otrā spēlē Milānas «Inter» savā laukumā ar 1:0 uzvarēja Maskavas CSKA komandu, bet vienīgos vārtus spēles 65. minūtē guva Djēgo Milito. Atlikušajā laikā «Inter» komandas pārsvars bija nospiedošs un mājiniekiem bija vairākas labas iespējas palielināt pārsvaru, taču Igors Akinfejevs palika nepārspēts.

Trešdienas vakara pāru atbildes spēles notiks nākamo otrdien, 6. aprīlī Barselonā un Maskavā.