«Barcelona» sasniedz Eirolīgas «Final Four»

Par ULEB Eirolīgas trešajiem «Final Four» turnīra dalībniekiem ceturtdienas vakarā kļuva «FC Barcelona Regal» basketbolisti.

Huans Karloss Navarro & Roko Ukičs

Ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā, piektajā spēlē «FC Barcelona Regal» savā laukumā ar 64:53 pieveica Atēnu «Panathinaikos», sērijā uzvarot ar 3-2.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 15 punktiem bija Huans Karloss Navarro, bet desmit punktus pievienoja Marselinju. «Panathinaikos» labā 16 punktus guva Stefans Lasme, bet deviņus punktus sakrāja Jons Mačulis.

Jau pirmajā ceturtdaļā mājinieki ar metieniem no distances sarāva gabalos Grieķijas kluba aizsardzību (28:14), bet otrās ceturtdaļas vidū «Barcelona» pārsvars sasniedza pat 19 punktus (37:18), tomēr līdz lielajam pārtraukumam «Panathinaikos» spēja pietuvoties līdz 33:44.

Trešā ceturtdaļa aizritēja ļoti mazrezultatīvā cīņā, tomēr pirms pēdējām desmit minūtēm laukuma saimniekiem izdevās saglabāt astoņu punktu pārsvaru (51:43). Pēdējās ceturtdaļas sākumā, rezultātam esot 51:45 Barselonas kluba labā, piecus punktus pēc kārtas guva Navarro, ļaujot mājiniekiem atgūt drošāku pārsvaru (56:45), bet atlikušajā laikā Spānijas komanda uzvaru nosargāja.

Pēdējais «Final Four» dalībnieks noskaidrosies piektdienas vakarā, kad pērnās sezonas Eirolīgas čempioni Pireju «Olympiacos» savā laukumā uzņems Stambulas «Anadolu Efes».

Atgādinām, ka jau pagājušajā nedēļa Eirolīgas finālčetrinieka turnīram kvalificējās Madrides «Real» un Maskavas CSKA basketbolisti.

Jau tagad zināms, ka Eirolīgas «Final Four» pusfinālā tiksies divas Spānijas komandas - «FC Barcelona Regal» un Madrides «Real».