«Barons» atspēlējas no -22 un pārspēj «Valmieru»

Latvijas Basketbola līgas spēlē šovakar «Barons» komanda savā laukumā ar 81:75 pieveica BK «Valmiera».

«Barons» komandas rindās ar 26 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām izcēlās nigērietis Oricevejinmi Efedžuku, bet 21 punktu pievienoja Ivars Timermanis. «Valmieras» labā 27 punktus guva Devīns Deiviss, bet 11 punktus guva Sandis Amoliņš.

Spēles pirmajā daļā laukumā dominēja «valmierieši», kuri jau pēc pirmās ceturtdaļas ieguva sešu punktu pārsvaru (16:10), bet otrās ceturtdaļas beigās viesiem bija pat +22 (42:20). Pēc pirmā puslaika «Valmieras» basketbolisti bija vadībā ar 17 punktu pārsvaru (45:28), tomēr trešās ceturtdaļas sākumā «Barons» nepilnu četru minūšu laikā veica izrāvienu 17:2 un pietuvojās līdz -2 (45:47). Turpinājumā «Barons» komanda palēnām pārņēma arī vadību un beigās svinēja uzvaru ar 81:75.

«Baronam» šī bija astotā uzvara deviņās spēlēs, bet «Valmieras» basketbolistiem šis bija piektais zaudējums desmit mačos.