«Barons» otrajā puslaikā salauž «Zemgales» pretestību

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas spēlē šovakar pagājušās sezonas vicečempioni «Barons» savā laukumā ar 82:63 pieveica Jelgavas BK «Zemgale».

Uvis Helmanis

«Barons» rindās Aleksejs Zorins guva 21 punktu un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, bet pa 11 punktiem guva Raimonds Feldmanis un Rinalds Sirsniņš. BK «Zemgale» labā 16 punktus guva Salvis Mētra, bet ar 14 punktiem izcēlās Ilmārs Bergmanis.

Pēc pirmās ceturtdaļas «Barons» komandai bija tikai četru punktu pārsvars, bet pēc pirmā puslaika vicečempioni jau zaudēja ar 35:40. Trešās ceturtdaļas sākumā ritēja līdzīga cīņa, tomēr turpinājumā «Barons» veica izrāvienu 15:1 un pirms pēdējās ceturtdaļas laukuma saimnieku pārsvars jau bija 14 punkti (65:51), kas tika nosargāts līdz mača beigām.

LBL pirmās divīzijas kopvērtējumā pēc šī mača «Barons» ar 12 uzvarām 16 aizvadītajās spēlēs ieņem otro vietu, bet «Zemgale» ar trīs panākumiem 19 mačos atrodas pēdējā, sestajā vietā.