«Barons/LMT» izcīna uzvaru Šauļos

SEB BBL elites divīzijas regulārās sezonas spēlē Latvijas čempions «Barons/LMT» šovakar viesos ar 77:73 pieveica BC «Šiauliai» basketbolistus.

Dainius Adomaitis

Rezultatīvākais «Barona/LMT» komandā ar 20 punktiem bija Daiņus Adomaitis, 14 punktus guva Armands Šķēle, bet 13 punkti Uģa Viļuma rēķinā. «Šiauliai» labā 18 punktus guva Gintars Kadzjulis, bet 14 punktus pievienoja Andrjus Šlezs.

Pirmās ceturtdaļas vidū laukuma saimnieki ieguva septiņu punktu pārsvaru (5:12), tomēr «Barona/LMT» komandai izdevās atspēlēties un pēc pirmajām desmit minūtēm vadībā jau bija viesi (20:18). Arī otrajā ceturtdaļā «Barona/LMT» basketbolistiem izdevās noturēt nelielu pārsvaru un lielajā pārtraukumā doties ar +2 (40:38).

Taču trešās ceturtdaļas vidū vadību pārņēma «Šiauliai» komanda, kas pirms pēdējās ceturtdaļas ieguva piecu punktu pārsvaru (56:61). Pēdējās ceturtdaļas sākumā «baroni» ļoti ātri spēja panākt neizšķirtu (63:63), bet, tuvojoties spēles beigām, iegūt pāris punktu pārsvaru. 11 sekundes līdz mača beigām divus svarīgus soda metienus realizēja Kaspars Bērziņš, uzstādot spēles galarezultātu (77:73).

«Barona/LMT» komanda ar sešām uzvarām 15 spēlēs pašlaik ieņem sesto vietu SEB BBL kopvērtējumā, bet «Šiauliai» ar sešiem panākumiem 14 mačos ir septītajā vietā.