«Barons/LMT» neizpratnē par LBS vilcināšanos paziņot BBL pēdējo dalībnieku

Apollo
0 komentāru

Pagājušās sezonas Latvijas Basketbola līgas (LBL) vicečempioni «Barons/LMT» pirmdien pauda neizpratni par Latvijas Basketbola savienības (LBS) kavēšanos ar lēmuma paziņošanu saistībā ar Latvijas klubu pārstāvniecību Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijā.

Andris Vanags

Foto: Ieva Čīka/LETA

Jau ziņots, ka piektdien notika LBS valdes sēde, kurā viens no galvenajiem jautājumiem bija balsojums par Rīgas pārstāvi nākamās sezonas BBL elites divīzijas turnīrā. LBS valdes locekļiem bija nepieciešams izdarīt izvēli starp «Barons/LMT» un Rīgas ASK komandām.

Trīs no LBS valdes locekļiem Žoržs Tikmers, Viesturs Neimanis un Uldis Boitmanis apstiprinājuši, ka atbalstījuši «Barons/LMT» kandidatūru, bet Guntis Šēnhofs, lai izvairītos no interešu konflikta, atturējies. Līdz ar to tika nodrošināts nepieciešamais pārsvars, jo LBS valdē ir seši locekļi - vēl arī Uģis Zemturis un Ojārs Kehris.

Līdz pat pirmdienas vakaram sporta klubs «Barons» nav saņēmis oficiālu informāciju par LBS valdes lēmumu. Vienīgā informācija ir LBS ģenerālsekretāra Edgara Šnepa piektdien atsūtītā privātā īsziņa, rakstot, ka galīgais lēmums tiks pieņemts tikai šajā nedēļā.

LBS valde, atliekot informācijas izplatīšanu par Latvijas pārstāvošo klubu līdzdalību BBL Elites divīzijā, kavē pilnvērtīgu darbu «Barons/LMT» sastāva komplektēšanā, uzsver klubs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv