«Barons/LMT» pārspēj «Valmieru», «Ventspilij» sagrāve Tallinā

SEB Baltijas Basketbola līgas pēdējās spēlēs Latvijas čempioni «Barons/LMT» komanda savā laukumā ar 80:76 pārspēja SK «Valmiera», BK «Ventspils» izbraukumā ar 73:96 zaudēja Tallinas «Kalev/Cramo».

Armands Šķēle

«Barons/LMT» komandai pēc pirmā puslaika bija 15 punktu deficīts (26:41), tomēr trešajā un ceturtajā ceturtdaļā Latvijas čempioni spēja atspēlēties un beigās izcīnīt grūtu uzvaru pār valmieriešiem.

«Barons/LMT» komandas labā 25 punktus guva Armands Šķēle, 15 punkti un 13 atlēkušās bumbas Kaspara Bērziņa kontā, bet 13 punktus sakrāja Daiņus Adomaitis. SK «Valmiera» labā 22 punktus guva Ronalds Klārks, bet 14 punktus pievienoja Aivens Eliots.

Ventspils kluba basketbolisti jau pēc pirmajām 20 minūtēm zaudēja ar 15 punktu starpību (30:45), bet trešo ceturtdaļu paspēlēja ar 17:34, tādejādi pirms pēdējām desmit minūtēm rezultāts bija graujošs - 47:79.

Ventspilnieku labā 15 punktus guva Mareks Jurevičus, 13 punktus sakrāja Mārtiņš Berķis, bet 12 punkti nesenā jaunieguvuma Vorena Kārtera kontā. «Kalev/Cramo» sastāvā ar 19 punktiem izcēlās Neits Fokss un Džons Lainens.

SEB BBL kopvērtējumā «Barons/LMT» ar septiņām uzvarām 18 spēlēs ieņēma septīto, ar identisku bilanci rīdziniekiem sekoja BK «Ventspils», bet SK «Valmiera» ar pieciem panākumiem 18 mačos ierindojās devītajā vietā.