«Barons/LMT» pēdējā Eirokausu spēlē zaudē «Unics»

Eiropas kausa izcīņas B apakšgrupas pēdējās kārtas spēlē «Barons/LMT» komanda savā laukumā ar 81:86 atzina Kazaņas «Unics» pārākumu.

Charles Rhodes

Rezultatīvākie «Barons/LMT» komandā ar 18 punktiem bija Demetriuss Aleksanders un Čarlzs Roudss, bet 15 punktus sakrāja Tods Abernetijs. «Unics» komandā ar 21 punktu izcēlās Tariks Kirksejs, 15 punktus pievienoja Artjoms Kuzjakins, bet 12 punkti Dmitrija Sokolova rēķinā.

Jau pirms pēdējās kārtas spēles Latvijas čempioni bija zaudējuši cerības iekļūt nākamajā kārtā, tomēr tas netraucēja pret apakšgrupas līderiem laukumā doties ar vēlmi izcīnīt uzvaru. Laukuma saimnieki maču iesāka veiksmīgi un pēc pirmās ceturtdaļas ieguva četru punktu pārsvaru (24:20). Arī lielāko daļu otrās ceturtdaļas rīdzinieki bija vadībā, tomēr puslaika beigās «Unics» spēja pārņemt vadību (43:44).

Trešajā ceturtdaļā viesi pakāpeniski palielināja pārsvaru, ļaujot «Barons/LMT» basketbolistiem gūt tikai desmit punktus un pirms pēdējām desmit minūtēm iegūstot +14 (51:65). Spēles beigās baroniem gan radās nelielas iespējas izraut uzvaru, tomēr laika izrādījas par maz un nācās piedzīvot minimālu zaudējumu.

Otrajā apakšgrupas spēlē Maskavas «Dinamo» viesos ar 86:62 sagrāva Sofijas «Lukoil Academic», tādejādi «Barons/LMT» ar vienu panākumu sešos mačos ieguva trešo vietu apakšgrupā. Nākamajai kārtai jau pirms pēdējās spēļu dienas bija kvalificējušās «Unics» un «Dinamo» komandas.