«Barons/LMT» piekāpjas Tartu «Rock»

SEB Baltijas Basketbola līgas spēlē Latvijas čempioni «Barons/LMT» šodien savā laukumā ar 86:88 atzina Tartu «Rock» pārākumu.

Demetrius Alexander

«Barons/LMT» sastāvā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Tods Abernetijs, 17 punktus pievienoja Demetriuss Aleksanders, bet pa 16 punktiem guva Armands Šķēle un Kaspars Bērziņš. «Rock» labā pa 21 punktam guva George Cincadze un Viktors Sanikidze, bet 15 punktus sakrāja Tanoka Bērds.

Jau spēles sākums baroniem bija neveiksmīgs, jo pēc nospēlētām divarpus minūtēm rezultāts bija 0:10. Turpinājumā «Barons/LMT» ik pa laikam pietuvojās līdz pāris punktu starpībai, bet vadību mājiniekiem izdevās pārņemt tikai pirmā puslaika izskaņā. Trešajā ceturtdaļā nevienai no komandai neizdevās iegūt ievērojamu pārsvaru, bet pirms pēdējām desmit minūtēm laukuma saimniekiem bija +2 (66:64).

Pēdējās desmit minūtēs pārsvars piederēja «Rock» komandai. Lai gan rīdzinieki mača galotnē spēja radīt intrigu, tomēr viesu precizitāte no soda metienu līnijas liedza reāli pretndēt uz uzvaru spēlē.

Jāpiebilst, ka «Barons/LMT» sastāvā šodien debitēja Uģis Viļums un Mārtiņš Skirmants. Viļums nepilnu 13 minūšu laikā guva divus punktus, bet Skirmants spēlēja 19 minūtes, guva trīs punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas.

«Barons/LMT» komandai šis bija astotais zaudējums 13 spēlēs, bet «Rock» kontā ir sešas uzvaras 14 mačos.