«Barons/LMT» sīvā cīņā piekāpjas «Žalgirim»

SEB Baltijas Basketbola līgas elites divīzijas spēlē Latvijas čempioni «Barons/LMT» šovakar viesos ar 64:69 atzina Kauņas «Žalgira» pārākumu.

Armands Šķēle

Rezultatīvākais «Barons/LMT» komandā ar 20 punktiem bija Armands Šķēle, bet 15 punktus sakrāja Kaspars Bērziņš. «Žalgiris» labā pa 14 punktiem guva Jons Mačulis un Pauļus Jankūns, bet 11 punktus pievienoja Daiņus Šalenga.

Pirms pēdējām desmit spēles minūtēm rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu (54:54). Pēdējās ceturtdaļas sākumā pēc Šķēles un Bērziņa tālmetieniem viesi ieguva četru punktu pārsvaru (60:56), tomēr tad sekoja «Žalgira» izrāviens 7:0. Iegūto minimālo pārsvaru Kauņas klubam izdevās noturēt līdz pat spēles beigām, kurās «Žalgira» basketbolistiem no soda metienu līnijas rokas nenotrīcēja.

«Barons/LMT» komandai šis bija jau desmitais zaudējums 16 spēlēs, bet «Žalgiris» izcīnīja desmito uzvaru 15 mačos.