Bārtuļa pārstāvētā «Flyers» izlīdzina rezultātu finālsērijā Video Pozitīvi

Stenlija kausa izcīņas finālsērijas ceturtajā spēlē Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» komanda savā laukumā ar 5:3 uzvarēja Čikāgas «Blackhawks» hokejsitus.

Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» pēc divām spēlēm savā laukumā panākusi neizšķirtu 2-2 Stenlija kausa finālsērijā.

Tādejādi sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir kļuvis neizšķirts 2-2, nākamā spēle notiks naktī uz pirmdienu Čikāgā, bet sestais mačs risināsies naktī uz ceturtdienu Filadelfijā.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja tikai nepilnas četras minūtes, kuru laikā paguva veikt vienu spēka paņēmienu.

Pirmajā trešdaļā Mets Karls un Maiks Ričardss panāca 2:0 «Flyers» labā. Trešdaļas pirmspēdējā minūtē Patriks Šārps rezultāta starpību samazināja, tomēr 37 sekundes līdz perioda beigām Klods Žirū atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Trešā perioda 7. minūtē Ville Leino guva jau ceturtos vārtus Filadelfijas komandas labā, tomēr trešdaļas 13. un 16. minūtē Deivs Bollends un Braiens Kempbels panāca 4:3. Piektos vārtus 25 sekundes līdz mača beigām Džefs Kārters guva, raidot ripu tukšos pretinieku vārtos.