Bārtuļa pārstāvētais «Phantoms» piedzīvo zaudējumu

Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais klubs Filadelfijas «Phantoms» savā laukumā ar 1:4 zaudēja Vilksbāres/Skrentonas «Penguins» komandai.

Spēlē, kuru klātienē noraudzījās divarpus tūkstoši skatītāju, Bārtulis ne ar ko īpašu neizcēlās. Aizsargs izdarīja vienu metienu uz pretinieku vārtiem un maču beidza ar negatīvu lietderības koeficientu –1.

Pirmā perioda 4. minūtē Tims Volless vadībā izvirzīja «Penguins» hokejistus, bet pēc neilga mirkļa Robs Sirianni rezultātu izlīdzināja.

Otrajā periodā vārti netika gūti, bet trešajā trešdaļā viesi guva trīs vārtus, tādējādi nodrošinot uzvaru ar 4:1 pār Bārtuļa pārstāvēto klubu. Ar vārtu guvumiem trešajā trešdaļā atzīmējās Reids Kešmans, Tims Volless un Džo Mormina.

AHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Phantoms» komanda saglabāja astoto pozīciju ar 54 punktiem 49 spēlēs, savukārt «Penguins» ieņem otro vietu Austrumu konferencē ar 49 mačos izcīnītiem 63 punktiem.