Bārtulim gūti vārti, Daugaviņam piespēle

Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē piektdien vārtus guva latviešu aizsargs Oskars Bārtulis, vēsta «theahl.com».

Bārtuļa pārstāvētā komanda Adirondakas «Phantoms» savā laukumā ar rezultātu 3:2 uzvarēja Hārtfordas «Wolf Pack».

Bārtulis ar vārtu guvumu atzīmējās otrā perioda 12. minūtē, kad hokejists realizēja skaitlisko vairākumu. Aizsarga kontā arī divas soda minūtes.

Rezultatīvu piespēli mačā pret Sirakūzas «Crunch» izdarīja latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet hokejista pārstāvētā Binghemptonas «Senators» viesos ar 3:4 piedzīvoja zaudējumu.

Zaudējumu piedzīvoja arī aizsarga Artūra Kulda spārstāvētā Čikāgas «Wolves», kas savā laukumā ar 0:1 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Manitobas «Moose» klubam. Kulda aizvadītajā mačā nopelnīja divas soda minūtes.

Pie uzvaras tika Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Norfokas «Admirals» komanda, kas savās mājās ar 4:2 uzvarēja Portlendas «Pirates» hokejistus. Karsums mačam netika pieteikts.