Bārtulim pirmie vārti šosezon

Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī vārtus guva latviešu aizsargs Oskars Bārtulis, palīdzot viņa pārstāvētajai Adirondakas «Phantoms» komandai savā laukumā ar 4:3 (0:0, 2:2, 2:1) pārspēt Springfīldas «Falcons».

Oskars Bārtulis

Bārtulis minūti un desmit sekundes pirms otrās trešdaļas beigām realizēja savas komandas skaitlisko vairākumu, panākot neizšķirtu 2:2. Tas arī bija viņa vienīgais metiens pa vārtiem, soda minūtes latviešu hokejists šajā mačā nenopelnīja, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -1.

Tikmēr latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Binghemptonas «Senators» komanda savā laukumā ar 6:2 (0:2, 3:0, 3:0) sakāva Sirakūzu «Crunch». Daugaviņš izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bet rezultativitātes punktus un soda minūtes nenopelnīja, maču beidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Citā mačā zaudējumu piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētais Norfolkas «Admirals», kas savā laukumā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) piekāpās Mančestras «Monarchs». Karsums izdarīja sešus metienus pa vārtiem, tomēr pie rezultativitātes punktiem arī viņš šoreiz netika un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Čikāgas «Wolves» komanda ar nesen plaukstas locītavas savainojumu izārstējušo latviešu aizsargu Artūru Kuldu sastāvā izbraukumā ar 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) atzina Manitobas «Moose» pārākumu. Kulda izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un uz noraidīto spēlētāju soliņu nevienu reizi nebija spiests doties, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -1.

Jau ziņots, ka savās pirmajās šīs sezonas spēlēs «Phantoms» ar 2:3 piekāpās Vusteras «Sharks», «Senators» ar 5:3 pieveica Hārtfordas «Wolf Pack» komandu, «Admirals» ar 1:3 zaudēja Hēršijas «Bears», bet «Wolves» ar 2:3 atzina Milvoki «Admirals» pārākumu.