Bārtulim uzvara Bostonā, Ivanānam zaudējums Vankūverā

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēles aizvadīja divi latviešu hokejisti — Oskars Bārtulis un Raitis Ivanāns.

«Flyers» hokejisti Austrumu konferencē atrodas 10. vietā.

Bārtuļa pārstāvētā komanda Filadelfijas «Flyers» viesos ar rezultātu 3:1 uzvarēja Bostonas «Bruins» hokejistus, vēsta «nhl.com».

Pirmais periods beidzās 0:0, otrajā trešdaļā laukuma saimnieki guva pirmos vārtus, bet pēdējā periodā viesi guva trīs bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru.

Bārtulis aizvadītajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Ar rezultativitātes punktiem aizsargs neizcēlās.

Citā mačā zaudējumu piedzīvoja Ivanāna pārstāvētais klubs Losandželosas «Kings», kas viesos ar 1:3 zaudēja Vankūveras «Canucks» hokejistiem.

Ivanāns spēlēja divas minūtes un 34 sekundes, taču statistikas rādītājos nav atzīmējies. Vienīgos vārtus «Kings» komandā pirmā perioda beigās guva Aleksandrs Frolovs.