Bārtulim uzvara un koeficents +3, Ivanānam zaudējums

Aizvadītajā naktī ar dažādām sekmēm spēles Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadīja divi latviešu hokejisti.

Aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» komanda savā laukumā ar 5:3 uzvarēja Kolumbusas «Blue Jackets» hokejistus, savukārt uzbrucēja Raita Ivanāna pārstāvētais klubs Losandželosas «Kings» mājās ar 1:5 atzina Sanhosē «Sharks» pārākumu.

Bārtulis uz ledus pavadīja 13 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā nopelnīja lietderības koeficentu +3. Aizsargam arī viens metiens pa pretinieku vārtiem. Uzvaras vārti Filadelfijas rindās Džefa Kārtera kontā.

Savukārt Ivanāns nospēlēja nedaudz vairāk par piecām minūtēm un mačā izdarīja vienu metienu.

«Mēs nebijām gatavi spēlei jau no paša sākuma,» sacīja «Kings» uzbrucējs Dastins Brauns. «Viņi [«Sharks»] diezgan ātri ieguva vadību pār mums.» Sanhosē ir 1. vietā konferencē un ir grūti atspēlēties. Mums jābut gataviem un jāsāk spēlēt jau no paša spēles sākuma,» uzsvēra Brauns.