Bārtulis: cenšos maksimāli, tāpēc vēl esmu šeit

Apollo
0 komentāru

Latviešu hokejists Oskars Bārtulis uzsver, ka cenšas maksimāli padarīt savu darbu, tāpēc viņam joprojām izdevies noturēties Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Filadelfijas «Flyers» sastāvā, «csnphilly.com» atzīst pats hokejists.

Oskars Bārtulis

Foto: M. Lācis/«Apollo»

Bārtulis uz «Flyers» komandu no fārmkluba Adirondakas «Phantoms» tika izsaukts, jo savainoti bija divi pamatsastāva aizsargi — Ūle Kristians Tollefsens un Raiens Parents. Tagad abi aizsargi ir atpakaļ ierindā, taču Bārtulis joprojām spēlē.

«Es darīju, cik spēju, un nezināju, ko sagaidīt no pirmā NHL mača,» atceras Bārtulis. «Viņi mani ir paturējuši un ļauj spēlēt. Katrā mačā cenšos paveikt maksimālo. Acīmredzot tāpēc arī joprojām esmu šeit.»

«Viņš ir ļoti nosvērts,» latviešu aizsargu raksturo «Flyers» ģenerālmendžeris Pols Holmgrēns. «Viņa ķermeņa augšdaļa ir kļuvusi spēcīgāka. Viņš ir viens no tiem puišiem… Viņam nācās spēlēt dažādās situācijās, kad fārmklubu vadīja Šefs (Kreigs Berabs).»

«Laukumā viņu nepamani. Esmu dzirdējis [«Flyers» galvenā trenera] Džona Stīvensa komentārus par to, ka Oskars jānovēro ilgi, lai pilnībā novērtētu viņu. Skatoties spēli, viņš nepieļauj kļūdas, tāpēc viņu ir grūti pamanīt.»

«Viņš tiek pie ripām un atdod piespēles. Viņš ir labs jauns aizsargs, turklāt konkurētspējīgs. Un tas mūs iedrošina,» Bārtuli turpina slavēt Holmgrēns.

Arī «Flyers» galvenais treneris neslēpj prieku, ka komandā ir astoņi aizsargi, kuri visi ir gana kvalitatīvi, lai spēlētu šajā līmenī. «Parents un Bārtulis spēlē arvien labāk un labāk. Pašlaik esmu ļoti priecīgs par viņu sniegumu.»

Stīvenss arī uzsver, ka negrasās kādu norakstīt tikai tādēļ, lai kādam citam atbrīvotu vietu pamatsastāvā. Bārtuļa ilglaicība «Flyers» komandas sastāvā atkarīga no paša spējām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv