Bārtulis varētu atgriezties «Flyers» komandas sastāvā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Filadelfijas «Flyers» aizsargs Oskars Bārtulis, iespējams, varētu atgriezties savas komandas sastāvā, prognozē ASV masu mediji.

«Flyers» pašlaik piedalās Stenlija kausa izcīņas finālsērijā, kurā tiekas ar Čikāgas «Blackhawks», bet Bārtulis šosezon piedalījies tikai pirmajās divās Stenlija kausa spēlēs, bet pēc tam palika ārpus sastāva.

Filadelfijas komanda ilgstoši spēlējusi ar sešiem aizsargiem, bet sestdien Čikāgā notikušajā pirmajā finālspēlē, kurā tika piedzīvots zaudējums ar 5:6, tai pat nācās pāriet uz spēli tikai ar diviem aizsargu pāriem.

Šajā mačā tikai vienu reizi uz ledus izgāja Raiens Parents, kurš uzreiz pieļāva rupju kļūdu, kas beidzās ar vārtu zaudējumu. Turpinājumā Parents vairs laukumā netika laists. Tāpat Lukašs Krajičeks nospēlēja tikai astoņas minūtes, līdz ar to pārējie četri aizsargi spēlēja vairāk nekā 25 minūtes katrs.

Bārtulis Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā ar Ņūdžersijas «Devils» piedalījās pirmajās divās spēlēs. Pirmajā mačā nespēlēja Parents, bet otrajā Krajičeks, tomēr pēc tam pieredzējušākie komandas biedri latvieti izkonkurēja no sastāva. Turpinājumā Bārtulis komandā bijis kā septītais aizsargs, tomēr jau 16 mačos pēc kārtas laukumā nav devies.

Pēc Parenta rupjās kļūdas ASV masu mediji prognozē, ka turpinājumā tieši latvietis varētu doties laukumā. Kā vēl viens kandidāts tiek minēts Denijs Saivrets, kurš arī kopā ar «Flyers» komandu pašlaik atrodas Čikāgā. Tomēr tāpat tiek pieļauta iespēja, ka spēlēt gatavosies tikai pieci aizsargi un 13 uzbrucēji.

Neskatoties uz pieciem ielaistajiem vārtiem 35 minūšu laikā, arī otrajā spēlē «Flyers» vārtos stāsies Maikls Leitons. Iepriekšējā spēlē viņš spēja atvairīt tikai 15 no 20 uz saviem vārtiem izpildīto metienu.

Stenlija kausa izcīņas otrā finālspēle notiks naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika.