Basketbolisti samaitājuši «Daugavas» sporta nama grīdu

Apollo
0 komentāru

Svinībās pēc Latvijas Basketbola līgas (LBL) pēdējās finālspēles, kurā basketbola klubs «Ventspils» uzvarēja «Barons»/LU, basketbolisti ir sabojājuši bērnu un jauniešu sporta centra «Daugavas sporta nams» sporta zāles grīdu.

Sestdien LBL finālsērijas ceturtajā spēlē «Ventspils» ar 97:70 uzvarēja «Barons»/LU un sesto gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas čempioniem. Uzreiz pēc uzvarētāju kausa saņemšanas sākās svinības — gaisā tika šauti konfeti, bet abu komandu basketbolisti laistījās ar šampanieti.

Kā aģentūrai LETA teica «Daugavas sporta nama» pārstāve Māra Bokaldere, pirms spēles zāles īrniekiem «Barons»/LU tika lūgts «nelaistīties ar šampanieti un nelaist gaisā papīrīšus». «Viņi mums neklausīja, un tagad zāle ir šausmīgā stāvoklī,» ar nožēlu konstatēja sporta nama darbiniece.

Pēc «Daugavas sporta nama» darbinieku teiktā, gaisā izšautie krāsainie konfeti izlaistītajā šampanietī ir izkusuši un iesūkušies grīdā. «Grīda ir šausmīga. Tie papīrīši laikam ir iesūkušies lakā, un visa zāle ir krāsainos traipos,» sacīja Bokaldere.

«Daugavas sporta nama» direktors Jānis Misa piebilda, ka pēc trakulīgajām svinībām zāles darbs uz laiku tiek apturēts. «Kamēr «Barons» nesavedīs kārtībā zāli, te nekas nenotiks. Citiem īrniekiem vajadzēs maksāt soda naudas, bet to darīs arī «Barons». Ja vajadzēs, mēs arī tiesāsimies,» sarunā ar aģentūru LETA teica Misa. «Acīmredzot šī bija pēdējā basketbola spēle pie mums.»

Kā paskaidroja Bokaldere, svētdien «Daugavas sporta namā» vēl notikuši starptautisko studentu spēļu «SELL 2005» basketbola mači un spēļu dalībnieki ir apliecinājuši zāles slikto stāvokli.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv