Baško 1/4 fināla spēlē gūst 23 punktus

Itālijas sieviešu basketbola čempionāta ceturtdaļfināla otrajā spēlē otrdien Latvijas izlases spēlētāja Gunta Baško guva 23 punktus, tomēr viņas pārstāvētā Venēcijas «Umana» komanda izbraukumā ar 61:69 piekāpās Priolo «Erg Power&Gas» vienībai.

Baško spēlēja 36 minūtes, kuru laikā realizēja trīs no četriem divpunktu metieniem, piecus no septiņiem tālmetieniem un abus izpildītos soda metienus. Vēl latviete izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, cīņu noslēdzot ar 23 efektivitātes koeficienta punktiem.

Līdz ar to sērijā līdz divām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1-1. Izšķirošā trešā spēle tiks aizvadīta sestdien.

Tikmēr zaudējumu arī otrajā spēlē piedzīvoja Lienes Jansones pārstāvētā Umbertides «Liomatic» komanda, kas savā laukumā ar 61:81 pārliecinoši piekāpās pagājušās sezonas čempionvienībai Taranto «Cras Basket».

Latviete spēlēja 22 minūtes, kuru laikā guva piecus punktus, realizējot vienu no diviem izpildītajiem divpunktu metieniem un vienu no diviem tālmetieniem. Tāpat Jansone izcīnīja četras atlēkušās bumbas un spēli noslēdza ar astoņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Sērijā «Liomatic» piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0-2.

Itālijas sieviešu basketbola čempionāta regulārajā sezonā «Umana» izcīnīja 4. vietu, bet Jansones klubs palika 8. vietā.