Baško klubam uzvara pret Maskavas CSKA

Latvijas izlases basketbolistes Guntas Baško pārstāvētais Spānijas klubs «Halcon Avenida» FIBA sieviešu Eirolīgas astotdaļfināla pirmajā spēlē savā laukumā ar 80:69 uzvarēja Maskavas CSKA.

Lai tiktu FIBA sieviešu Eirolīgas ceturtdaļfinālā, Guntas Baško klubam «Halcon Avenida» vēlreiz ir jāuzvar Maskavas CSKA.

Baško uzvarētāju sastāvā laukumā pavadīja 30 minūtēs un 12 sekundes, kuru laikā guva 14 punktus un izcīnīja četras atlēkušās bumbas. Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, «Halcon Avenida» klubam jāuzvar divas spēles.

Ja nākamā abu klubu spēle noslēgsies ar Maskavas kluba uzvaru, tiks aizvadīta trešā cīņa.

Zaudējumu pirmajā astotdaļfināla mačā piedzīvoja Lienes Jansones pārstāvētais Brno klubs «Gambrinus», kas izbraukumā ar 57:72 piekāpās Francijas klubam «Bourges Basket». Jansone spēlei bija pieteikta, taču laukumā neizgāja.

Jau ziņots, ka latviešu trenera Gundara Vētras vadītā Jekaterinburgas UGMK komanda otrdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru FIBA Eirolīgas sievietēm astotdaļfināla pirmajā spēlē, savā laukumā ar rezultātu 91:61 uzvarot Lietuvas kluba Viļņas «Teo Basket» basketbolistes.

Savukārt Ievas Kubliņas pārstāvētais Prāgas basketbola klubs «ZVVZ USK» otrdien FIBA Eirolīgas astotdaļfināla pirmajā spēlē cieta zaudējumu, izbraukumā ar rezultātu 86:102 atzīstot Maskavas apgabala «Spartak» pārākumu.