Baško klubs izcīna uzvaru FIBA Eirolīgas ceturtdaļfināla spēlē

Uzvaru FIBA Eirolīgas turnīra pirmajā ceturtdaļfināla spēlē otrdien izcīnīja Latvijas izlases basketbolistes Guntas Baško pārstāvētais Spānijas klubs Salamankas «Halcon Avenida», kas savā laukumā ar rezultātu 85:63 pārspēja Ungārijas klubu Pēčas «MiZo Pecs 2010».

Baško laukumā pavadīja 22 minūtes, kuru laikā guva astoņus punktus, realizējot vienu no četriem divpunktu metieniem, kā arī visus sešus soda metienus, bet garām grozam lidoja abi Baško izmestie trīspunktu metieni. Vēl šajā spēlē latviete izdarīja divas rezultatīvas piespēles, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja vienu personisko piezīmi.

Tāpat otrdien latviešu speciālista Gundara Vētras trenētā Jekaterinburgas UGMK komanda savā laukumā ar rezultātu 94:62 pārspēja Turcijas klubu «Fenerbahce».

Sēriju līdz divām uzvarām otrie mači norisināsies 25. februārī.