Baško zaudē Spanijā, Jansonei uzvara Francijā

Spānijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā piektdien zaudējumu piedzīvoja latvietes Guntas Baško pārstāvētā Salamankas «Perfumerias Avenida» komanda, kas savā laukumā ar 65:80 zaudēja Ivisas klubam PDV.

Baško laukumā pavadīja 28 minūtes, kuru laikā guva deviņus punktus, realizējot vienu no četriem divpunktu metieniem, divus no četriem trīspunktu metieniem, kā arī vienu no diviem soda metieniem. Vēl Baško izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Spānijas kausa pusfinālā piektdien iekļuva latvietes Aijas Putniņas pārstāvētā Barselonas komanda «Olesa Espanyol», kas ceturtdaļfinālā ar 70:64 savā laukumā pieveica «Soller Joventut» komandu.

Francijas čempionātā latviešu basketbolistes Lienes Jansones pārstāvētais klubs «Tarbes» piektdien izbraukumā ar rezultātu 60:57 pieveica Nantes vienību «Reze Basket».

Latviešu spēlētāja laukumā pavadīja 37 minūtes, kuru laikā guva piecus punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas. Jansone realizēja vienu no četriem divpunktu metieniem, kā arī trīs no pieciem soda metieniem, bet garām grozam lidoja visi pieci viņas izmestie tālmetieni.

Francijas čempionāta kopvērtējumā klubs «Tarbes» saglabāja pirmo pozīciju ar 19 uzvarām 20 spēlēs.