Baskovu nomoka liekās kalorijas

Apollo
0 komentāru

Krievijas populārais dziedātājs Nikolajs Baskovs pēdējā laikā ietur stingru diētu, cenzdamies savest kārtībā figūru. Trīs mēnešu laikā dziedātājs kļuvis par 17 kilogramiem vieglāks, taču viņu joprojām moka «resnuma komplekss», pastāvīga bada sajūta un domas par ēdienu.

Dziedātājs pat ir noalgojis personīgo psihologu, kas ar badošanos pārņemtajai zvaigznei palīdz domāt par augstākām lietām. Lai atbrīvotos no gastronomiskām pārdomām, Baskovs nēsā līdzi lūgšanu krelles.

Vienas lūgšanu krelles ir sievas Svetlanas dāvana — Nikolajs tās ir piestiprinājis pie bikšu siksnas, otras viņš nēsā kabatā. Pat uz skatuves dziedātājs no tām nešķiras. Baskovs stāsta: «Kad es ar tām darbojos, kļūstu mierīgāks — pārstāju sapņot par ledusskapi.»

Katru dienu Baskovs divas stundas trenē roku muskuļus un min velotrenažiera pedāļus — tā skatuves zvaigzne domā atbrīvoties no liekajām kalorijām. Tenors uzturā lieto gaļu un dārzeņus, dzer tikai zaļo tēju. Ar bada sajūtu viņam palīdz tikt galā arī askorbīnskābe, ko Baskovs lieto pirms miega.

Baskovu nomoka liekās kalorijas

Foto: AFI

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv