Baštiks aicina iedzīvotājus dalīties mīlestībā

Apollo
0 komentāru

Īpašu uzdevumu ministrs bērnu un ģimenes lietās Ainars Baštiks aicina ģimenes locekļus Latvijā ne tikai svētkos, bet arī ikdienā būt saprotošākiem vienam pret otru un dalīties mīlestībā.

Baštiks sacīja, ka nereti bērniem pietrūkst vecāku sniegtās mīlestības, kā rezultātā bērniem skolās ir sliktas atzīmes, viņi nav dzīvespriecīgi, bet — gluži pretēji — sevī noslēgušies.

«Esmu vairākkārt redzējis bērnus, kas dzīvo bērnunamos, un to, cik ļoti arī tādiem bērniem pietrūkst mīlestības,» sacīja ministrs, piebilstot, ka sekretariāta darbinieki vienmēr cenšas šādus bērnus apmīļot un ar viņiem parotaļāties. «Kad mēs ejam prom no šādiem bērnunamiem, to vadītājas mums aizrāda, ka esam sacēluši traci, jo mazuļi nav raduši ikdienā saņemt tik daudz uzmanības,» klāstīja Baštiks.

Ministrs atzina, ka ne vienmēr bērnunamu audzinātājām var pārmest to, ka viņas pietiekami daudz mīlestības nevelta mazuļiem. «Viņu bērnunamos ir tik maz, savukārt bērnu ir tik daudz, ka viņas nevar pagūt visiem veltīt uzmanību,» sacīja ministrs, piebilstot, ka tā nedrīkstētu būt.

«Ikvienam mazulim — lielākam vai mazākam — gribas, lai to ucina un par to rūpējas,» sacīja ministrs, piebilstot, ka bērnunamu audzēkņi nav izņēmums.

«Ja katrai ģimenei nav iespējas veltīt mīlestību bērnunamu mazuļiem, tad vismaz neliedziet savu mīlestību ikdienā pret ģimenes locekļiem,» aicināja Baštiks. Viņš arī uzskata, ka mazuļi, kas jau no pirmās bērnu dienas saņem uzmanības apliecinājumus un mīlestību, vēlākajos gados būs veiksmīgāki cilvēki par tiem, kas izjutuši mīlestības trūkumu.

Bērnu un ģimenes lietu minstrs aicina izrādīt mīlestību arī ikdienā.

Bērnu un ģimenes lietu minstrs aicina izrādīt mīlestību arī ikdienā.

Foto: AFI/Gatis Dieziņš

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv