«Bayern» savā laukumā pieveic Lionas «Olympique» Video

UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē Minhenes «Bayern» savā laukumā uzvarēja Lionas «Olympique» futbolistus.

Diego Contento & Arjen Robben

Pirmajā puslaikā par galveno notikumu kļuva «Bayern» pussarga Franka Riberī 37. minūtē nopelnītā sarkanā kartīte par rupju pārkāpumu pret Lionas komandas uzbrucēju Lisandro, tādejādi arī atbildes spēlē Riberī nevarēs piedalīties. Bet otrā puslaika sākumā «Olympique» aizsargs Žeremī Tulalans trīs minūšu laikā nopelnīja divas dzeltenās kartītes un arī viesi palika desmit futbolistu sastāvā.

«Bayern» futbolisti turpināja uzbrukt un 69. minūtē vārtus guva Arjēns Robens, pēc kura izdarītā tālsitiena bumba pieskārās komandas biedram Tomasam Milleram, nedaudz mainīja lidojuma virzienu un ielidoja Igo Lorīsa sargātajos vārtos. Atlikušajā laikā Minhenes komandai bija vēl pāris izdevības palielināt pārsvaru, taču tās palika neizmantotas.

«Bayern» un «Olympique» futbolistu atbildes spēle paredzēta nākamo otrdien, 27. aprīlī Lionā.

Atgādinām, ka pirmajā pusfināla pārī otrdien Milānas «Inter» savā laukumā ar 3:1 pārspēja «FC Barcelona», bet atbildes mačs notiks 28. aprīlī Barselonā.