«Bayern» un «Olympique» uzvar savā laukumā

UEFA Čempionu līgas turnīrā otrdienas vakarā tika aizvadītas pirmās divas ceturtdaļfināla spēles.

Franck Ribery & Ivica Olic

Centrālajā otrdienas vakara mačā Minhenes «Bayern» savā laukumā atspēlējās un pieveica «Manchester United» futbolistus. Jau 2. spēles minūtē Veins Rūnijs izvirzīja «Manchester United» komandu vadībā. 77. minūtē Franks Riberī izpildīja soda sitienu un bumba pēc rikošeta ielidoja viesu vārtos, bet jau tiesneša kompensācijas laikā Ivica Oličs nodrošināja «Bayern» uzvaru ar 2:1.

Otrā spēlē Francijas klubu duelī Lionas «Olympique» futbolisti savā laukumā ar 3:1 pārspēja «Girondins Bordeaux». 10. minūtē Lisandru izvirzīja vadībā mājiniekus, tomēr jau pēc četrām minūtēm Maruane Šamahs panāca izlīdzinājumu. Mača 32. minūtē Mišels Bastos izvirzīja Lionas klubu vadībā, bet 77. minūtē ar 11 metru soda sitienu Lisandru panāca 3:1 «Olympique» labā.

Trešdienas vakarā tiks aizvadītas vēl divas ceturtdaļfināla spēles - Milānas «Inter» tiksies ar Maskavas CSKA, bet «FC Barcelona» cīnīsies ar Londonas «Arsenal».

Otrdienas vakara pāru atbildes spēles notiks nākamo trešdien, 7. aprīlī Mančestrā un Bordo.