Beidzot publisko skandalozus faktus par Žaklīnas Kenedijas dzīvi

Apollo
0 komentāru

ASV prezidenta Džona Kenedija atraitne Žaklīna Kenedija-Onasis bija pārliecināta, ka viņas vīra slepkavībā Dalasā vainīgs viņa pēcgājējs Lindons Beinss Džonsons un Teksasas «oligarhu kliķe», vēstī ārvalstu mediji, atsaucoties uz beidzot publiskotajiem dokumentiem.

Beidzot publisko skandalozus faktus par Žaklīnas Kenedijas dzīvi

Foto: Scanpix/Reuters

Kā vēstī britu medijs «The Daily Mail», šos dokumentus atļāvusi publicēt Kenedijas meita Kerolaina Kenedija.

Šie pieraksti, kurus veica vēsturnieks Artūrs Šlesingers jaunākais, vairākus mēnešus pēc slepkavības glabājās Kenedija bibliotēkā Bostonā. Kā bija noteikusi viņa atraitne, tos drīkstēs publiskot 50 gadus pēc viņas nāves. Kā uzskata eksperti, viņa domāja, ka to publiskošana būs trieciens ģimenei.

Džekija Kenedija-Onasis nomira pirms 17 gadiem un šodien viņas meita devusi atļauju to publiskošanai. Speciālisti šo soli jau nodēvējuši par «sprādzienu».

Pierakstos pieejami arī citi fakti - stāsts par Džekijas Kenedijas un 19 gadus vecā Baltā nama stažiera romānu.

Arī Holivudas zvaigzne Viljams Holdens un «Fiat» impērijas dibinātājs Džanni Anjeli bija Kenedijas mīļākie. Pēc ekspertu domām, šīs dēkas bija uzturētas ar vienu vienīgu mērķi - atriebties par Kenedija neuzticību.

Kā ziņo «The Daily Mail», Kerolaina Kenedija atļāva publiskot šo informāciju apmaiņā pret to, ka telekanāls ABC nerādīs seriālu par viņas vecāku dzīvi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv