Bekeram sekss restorānā izmaksājis 20 miljonus

Apollo
0 komentāru

Slavenais tenisists Boriss Bekers atklāj, kā piecu minūšu sekss kāda Londonas restorāna slotu skapī viņam izmaksājis 20 miljonus mārciņu (19 miljoni latu).

Boriss Bekers. Foto: www.sports.it

Boriss Bekers.
Foto: www.sports.it

Bekera 1999. gada īsais sakars ar krievu modeli Andželu Jermakovu, kuru viņš nekad agrāk nebija redzējis, bija par iemeslu viņa laulības izjukšanai ar sievu Barbaru, dārgam šķiršanās procesam un uzturnaudas maksājumiem par viņa meitu.

Savā autobiogrāfijā «Paliec vēl uz mirkli», kas sērijās tiek publicēts vācu avīzē «Bild», 35 gadus vecais Bekers apraksta, kā saticis Jermakovu pāris stundas pirms Barbara, kura tobrīd bija septītajā grūtniecības mēnesī, devusies uz slimnīcu, baidoties no priekšlaicīgām dzemdībām.

Pāris viesnīcā ļoti sastrīdējušies, tad Bekers devies kaut kur iedzert ar saviem tenisa biedriem, lai nosvinētu savu aiziešanu no lielā sporta 1999. gada jūnijā — tā vietā, lai nāktu atpakaļ pie sievas.

Bekers stāsta, ka devies uz pārmodernu japāņu restorānu «Nobu», kur viņš ievērojis Andželu.

«Maza piecu minūšu saruna, tad mēs iegājām pa taisno pirmajā pieejamajā kaktā un izdarījām visas lietas. Pēc tam viņa devās atpakaļ pie saviem draugiem, es iedzēru vēl vienu aliņu, samaksāju un ar taksi devos atpakaļ uz viesnīcu,\" viņš sacīja.

Barbaras sāpes izrādījās viltus trauksme, un pāris devies atpakaļ uz Vāciju. Bekers drīz aizmirsa par šo sakaru līdz februārim, kad viņš no Andželas saņēma dīvainu faksu: viņa informēja Bekeru par savu grūtniecību.

Barbarai un citiem Bekera tuvajiem cilvēkiem neko nezinot, viņš aizlidoja uz Londonu un satika Andželu, kura draudēja Bekeram atklāt notikušo sabiedrībai, ja viņš neuzņemsies atbildību par šo bērnu.

Pēc tam, kad 2000. gada 22. martā piedzima Anna, Bekers nolēma pieņemt šo bērnu, ja asinsanalīzes uzrādīs, ka meitenīte patiesi ir viņa meita, jo nevēlējās tikt šantažēts par savu laulības pārkāpšanu.

«Dziļi nokaunējies» Bekers atzinās savai sievai par notikušo, atzina, ka viņai ir visas tiesības Bekeru pamest vai izvirzīt jebkādas prasības, un sacīja, ka viņu mīl un vēlas saglabāt šo laulību. Pēc divas dienas ilgām pārdomām, Barbara piekrita dot vīram vēl vienu iespēju saglābt laulību, tomēr jau pēc diviem mēnešiem pāris pašķīrās.

Nākamā gada februārī medicīniskie testi pierādīja, ka mazā Anna ir Bekera bioloģiskā meita, un viņš piekrita meitu atbalstīt.

«Kopš tā laika es apciemoju Annu katru otro mēnesi un man ir normalizējušās attiecības ar viņas māti. Mēs runājam par Annu un viņas nākotni. Es vēlos iemācīties mīlēt savu meitu,\" sacīja Bekers.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.09.2017
Ienākt apollo.lv