Bekhems: Būs grūti atgriezties «Galaxy» sastāvā

Apollo
0 komentāru

Pašreiz Itālijas klubu «AC Milan» pārstāvošais angļu futbolists Deivids Bekhems uzskata, ka viņam varētu būt grūti atgriezties ASV kluba Losandželosas «Galaxy» sastāvā.

Bekhems: Būs grūti atgriezties «Galaxy» sastāvā

Foto: Reuters

Bekhems «AC Milan» sastāvā pašlaik atrodas uz divu mēnešu ilgu īres līgumu un jau ir paziņojis, ka vēlas palikt vienības sastāvā.

Tomēr «AC Milan» ar «Galaxy» nespēja vienoties par futbolista turpmāko likteni, tāpēc aizvadītās nedēļas nogalē Losandželosas kluba vadība paziņoja, ka Bekhemam pēc īres termiņa beigām būs jāatgriežas «Galaxy» rīcībā.

«Es vēlos palikt šeit, un, ja man būs jāatgriežas, tas priekš manis var būt smagi. Tomēr pagaidīsim un paskatīsimies, kas notiks,» žurnālistiem svētdien izteicās Bekhems, atzīstot, ka viņš turpmākos notikumus nevar ietekmēt.

Jau iepriekš anglis izteicās, ka spēlēšana Itālijas čempionātā viņam ir vienīgā iespēja, kā piedalīties 2010.gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā, jo citādi viņš nespēs iekļūt Anglijas izlases sastāvā.

Jau ziņots, ka «AC Milan» aizvadītā gada nogalē noslēdza līgumu ar «Galaxy» par Bekhema īrēšanu uz laiku, kamēr ASV futbola čempionātā ir starpsezonu pārtraukums. Saskaņā ar abu klubu noslēgto līgumu 33 gadus vecais Bekhems Milānas komandā nepavadīs vairāk kā trīs mēnešus un atgriezīsies «Galaxy» vienībā vēl līdz marta beigām, kad sāksies jaunā ASV čempionāta sezona.

Milānas kluba viceprezidents Adriano Galjāni nesen paziņoja, ka «AC Milan» vēlas, lai spēlētājs kļūtu par Milānas kluba īpašumu. Savukārt «Galaxy» komandas prezidents Tims Leiveki, atbildot uz Galjāni izteikumiem, apgalvoja, ka nekādā gadījumā nepiekritīs pārdot slaveno futbolistu un cer, ka Bekhems cienīs ar Losandželosas klubu noslēgto līgumu. Tomēr «AC Milan» viceprezidents atzina, ka klubs ir gatavs darīt visu, kas ir tā spēkos, lai futbolists paliktu Milānā.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv