Bendiks kritizē TP rīcību polittehnoloģijā

Apollo
0 komentāru

Sabiedrisko attiecību speciālists un bijušais Tautas partijas (TP) «tēva» Andra Šķēles padomnieks Mārcis Bendiks uzskata, ka no polittehnoloģijas viedokļa TP rīcība patlaban ir ļoti vāja.

Mārcis Bendiks

Mārcis Bendiks

Foto: Agnese Gulbe/LETA

LTV raidījumā «100. pants» lūgts komentēt cita bijušā Šķēles padomnieka Jurģa Liepnieka prognozi, ka TP nākamajā Saeimā vairs netiks, Bendiks norādīja, ka jebkura prognoze kaut ko ir vērta tikai tad, ja uz to var saderēt. Vienlaikus sabiedrisko attiecību speciālists uzsvēra, ka polittehnoloģijas jomā TP rīcība ir ārkārtīgi vāja.

Pēc Bendika vārdiem, TP noteikti būs nepieciešams labs starts vasaras sākumā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās. Ja tas neizdosies, Liepniekam varētu būt taisnība, uzskata Bendiks.

Tāpat sabiedrisko attiecību speciālists sacīja, ka valdības vājākais posms patlaban noteikti ir finanšu ministrs Atis Slakteris (TP).

Vienlaikus Bendiks aizstāvēja kultūras ministri Helēnu Demakovu (TP) saistībā ar decembra beigās noslēgto un nu jau apturēto daudzmiljonu līgumu par Rīgas akustiskās koncertzāles projektēšanu. Viņš norādīja, ka Latvijas eksistencei nav nekāda ekonomiska pamata. Mūsu valsts pastāvēšanai esot tikai ideoloģisks pamats, tāpēc labāk būtu jāatsakās no atsevišķiem pabalstiem, nevis tādiem projektiem kā Rīgas koncertzāle un Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēka.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv