Benzīntanka operatores slepkavas aizturēti, pateicoties jauniešiem

Apollo
0 komentāru

Pagājušajā nedēļā notikušās benzīntanka operatores slepkavības veicējus izdevies notvert, pateicoties vietējo Vānes jauniešu drosmei un sniegtajai informācijai par iespējamajiem slepkavām.

Ierocis

Foto: Scanpix/SIPA

Tukuma rajona virsprokurors Aigars Bičušs portālam www.ntz.lv pastāstīja, ka noziedzniekus tik ātri izdevies aizturēt, pateicoties vietējiem Vānes jauniešiem, kuri bija dzinušies noziedzniekiem pakaļ un varēja sniegt noderīgu informāciju.

Prokurors norādīja, ka bija zināma automašīnas marka, ar kādu noziedznieki pametuši notikuma vietu. Viņi aizbēguši ar taksometru, un kolēģi Rīgā ātri «izskaitļoja» konkrēto automašīnu.

Kā noskaidrots, auto nebija zagts — viens no laupītājiem Rīgā strādāja par taksometra šoferi.

Jaunākajam noziedzniekam ir 22 gadi, un viņš tiesāts par braukšanu alkohola reibumā. Vēl viens šajā noziegumā iesaistītais — 28 gadus vecais rīdzinieks — ir tiesāts piecas reizes, tostarp par automobiļa vadīšanu dzērumā un zādzībām. Trešajam uzbrucējam ir 64 gadi, un viņš tiesāts astoņas reizes (pēdējo reizi 2006. gadā par laupīšanu) un tikai pērn atbrīvots no ieslodzījuma. Arī ceturtajam bruņotajā laupīšanā iesaistītajam bandītam ir bagātīga kriminālā pieredze — viņš tiesāts astoņas reizes, pēdējo reizi 2003. gadā par laupīšanu.

Zīmīgi, ka visi aizturētie ir Rīgas iedzīvotāji un tikai viens no viņiem neilgu laiku dzīvojis Tukumā. Ir zināms arī šāvējs, taču uzbrukuma ieroci policijai joprojām nav izdevies atrast, vēsta laikraksts «Latvijas Avīze».

Tas, vai uzbrucēji saistīti ar līdzīgiem noziegumiem, tiks skaidrots izmeklēšanas gaitā.

Jau informēts, ka iespējamie vainīgie tika aizturēti aptuveni diennakti pēc nozieguma un agrāk par dažādiem noziegumiem jau sodīti.

Kā ziņots, slepkavība notika naktī uz piektdienu, īsi pēc pusnakts, Vānes pagasta «Pūcēs», degvielas uzpildes stacijā «Aiva-29».

Uzbrukuma laikā laupītājus iztraucēja nejauši pie degvielas uzpildes stacijas piebraukusi automašīna, tāpēc, neko neieguvuši, viņi aizmuka.

Benzīntanka operatore, 1972. gadā dzimusi sieviete, ar šautu brūci muguras labajā pusē lāpstiņas rajonā tika nogādāta Tukuma rajona centrālās slimnīcas reanimācijas nodaļā, kur mirusi.


Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv