Berdihs un Rodiks izstājās no ASV atklātā čempionāta

Zaudējumu ASV atklātā tenisa čempionāta otrās kārtās mačā trešdien piedzīvoja mājinieku galvenā cerība Endijs Rodiks.

Ar devīto numuru izliktais Rodiks ar rezultātu 6-3, 5-7, 3-6, 6-7 (4:7) četros setos piekāpās Serbijas tenisistam Janko Tipsarevičam.

«Viņš spēlēja patiešām labi, es darīju visu, kas bija manos spēkos, viņš spēlēja labi un bija pelnījis uzvarēt,» pēc spēles atzina Rodiks.

«Pirmajai servei bija liela nozīme, tas man ļoti palīdzēja,» pēc uzvaras teica Tipsarevičs.

Nākamajā kārtā Tipsarevičs spēlēs pret Francijas tenisistu Gaelu Monfisu, kurš izlikts ar 17. numuru. Viņš otrajā trešdien aizvadītajā otrās kārtas spēlē ar 6-3, 6-4, 6-3 pieveica krievu Igoru Andrejevu.

Tikmēr pirmās kārtas mačā zaudējumu piedzīvoja ar septīto numuru izliktais čehs Tomašs Berdihs, kurš ar 6-7 (3:7), 4-6, 4-6 trijos setos zaudēja francūzim Mišelam Lodrā.

«Es spēlēju labi, pārliecinoši, man tikai nebija iespējas spēlēt savu spēli. Es pat īsti nezinu, vai spēlēju labi vai slikti. Man netika dota iespēja uzņemt savu spēles ritmu,» pēc mača teica Berdihs.

No izliktajiem tenisistiem trešdien neveiksmi piedzīvoja arī turnīra 15. rakete Ivans Ļubičičs no Horvātijas, kurš ar 3-6, 7-6 (7:4), 3-6, 4-6 piekāpās amerikānim Raienam Harisonam.

Tikmēr panākumu izcīnīja skots Endijs Marejs, kurš izlikts ar ceturto numuru. Viņš pirmās kārtas spēlē pārspēja slovāku Lukašu Lačko ar 6-3, 6-2, 6-2.

Tāpat pēdējos pirmās kārtas mačos panākumus izcīnīja vēl seši izliktie tenisisti.