Berģos zem izsoles āmura nokļūst vesels ciemats

Apollo
0 komentāru

Pēc «Latvijas Vēstneša» datiem, šā gada aprīļa sākumā tiks izsolīti zemes gabali (kopējā platība 10 797 kv.m) un vesela rinda vienģimenes dzīvojamo māju (kopējā platība veido  aptuveni 1844 kv.m), kas atrodas Rīgas rajona Garkalnes novada Berģos, Taku ielā.

Berģos zem izsoles āmura nokļūst vesels ciemats

Foto:theyeshivaworld.com

Māju rinda, kas to īpašnieku maksātnespējas dēļ tiks izsolīta, pieder Andrim Roziņam un Sandai Roziņai, kas savulaik nonākusi preses uzmanības lokā sakarā ar būvniecības darbiem dabas lieguma zonā.

Portāls «Apollo» 2007. gada augustā jau rakstīja, ka Gaujas nacionālā parka dabas liegumā, kas iekļauts Eiropas nozīmes aizsargājamo teritoriju sarakstā «Nature 2000», tapis ēku komplekss «Mežnoras», kura īpašniece ir 22 gadus vecā Sanda Roziņa, kas pie būvatļaujas tikusi gada laikā.

S. Roziņa atļauju būvēties dabas liegumā ar milzīgu neatlaidību toreiz bija ieguvusi no Straupes pagasta, lieguma administrācijas, Valsts vides dienesta reģionālās nodaļas un Vides pārraudzības valsts biroja.

Kaut arī Gaujas nacionālā parka administrācija un Valsts vides dienesta Valmieras nodaļa toreiz nesaskatīja būtisku kaitējumu videi, vietējie iedzīvotāji bija izbrīnīti par šādu rīcību, jo citiem šajā apgabalā jebkādi būvniecības darbi bija liegti, un  iedzīvotāji vērsās ar lūgumu palīdzēt izvērtēt, vai atļaujas izsniegtas pamatoti.

Kā liecina publikācija laikrakstā «Dienas Bizness», minētā Sanda Roziņa 2008. gada sākumā iekļauta arī Latvijas 450 lielāko ieķīlātāju sarakstā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. oktobris

Vārda dienas

Renāte, Mudrīte, ModrīteRenija, Renijs, Renita, Renta, Rēna, Rineta, Rinete, Reneta, Renāta, Mudris, Rana, Ranāte, Raneta, Ranita, Ranta, Rena, Renata, Renate, Mudra

Valūtu kursi

24.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv